Opinie użytkowników

Ewelina Przeworska

Na warsztatach wykonywaliśmy wspólnie, pod przewodnictwem Arona operacje fantomowe. Kilka dni później okazało się, że mam na koncie uzdrowienie nie tylko swoich dolegliwości ale również bliskich mi osób. Np. zniknęły migdałki u siostrzeńca (co było najbardziej spektakularnym efektem).
Dziękuję Aronku :)

Aneta z Krakowa

Bardzo się cieszę, że trafiłam na kanał Arona, kiedy byłam w bardzo trudnej dla mnie sytuacji życiowej. Jego przekaz w nagraniach, energia, słowa zmieniły moją świadomość. Byłam na skraju załamania  chciałam popełnić samobójstwo. To jego filmy i jego słowa przekonały mnie, że warto żyć i zaakceptować rzeczywistość. Do tej pory od kilku lat słucham jego nagrań, bo zawsze dodają mi sił.
Dziękuję jeszcze raz :)

Michał Ziętkiewicz

Przed dokonaniem się cudu byłem wrakiem człowieka. Chorowałem, nie czułem radości z życia. Po próbie samobójczej trafiłem do  szpitalu. Na początku 2018roku znalazłem kanał Aron Jasnowidz. Poznałem wtedy też medytację i zaczęła się magia. Choroby ustępowały, wiara, miłość wzrastały. Dziś kocham siebie, życie i wszystko co mnie otacza. dziś każdy oddech jest dla mnie cudem .

Anna Dąbrowska

Po dwudniowych warsztatach u Arona ustąpiły wszystkie moje dolegliwości zdrowotne. Ustąpiła rwa kulszowa i ból biodra, a wcale o to nie prosiłam.
Prosiłam tylko ogólnie o zdrowie.

Alina z Warszawy

Aronie dzięki twoim filmikom i byciu na warsztatach zmieniło się moje życie. Inaczej patrzę i spostrzegam to, co mnie otacza.  Jestem wdzięczna za każdy dzień.
Każda sekunda życia to ciągła praca nad sobą.

Józefa Ligas

Teściowa leczyła się na raka. Po roku umierała w szpitalu.  Przeprowadziłam z Aronem operacje fantomową. Stał się CUD! Teściowa na drugi dzień poczuła się lepiej. Już minęło 4 lata po tamtym wydarzeniu. Teściowa w pełni wyzdrowiała, rak ją opuścił.
Dziękuje.

Opisz swój cud