Dołącz do naszej społeczności Aronhome 🎉 — Dowiedz się więcej

WITAJ!

Portal rozwoju  duchowego

POZNAJ MNIE

Znajdziesz mnie

Nadchodzące wydarzenia

Zobacz wszystkie wydarzenia
We're currently preparing some exciting new events for you!

Księga cudów

Ewelina Przeworska

Na warsztatach wykonywaliśmy u Arona wykonaliśmy operacje fantomowe. Kilka dni później okazało się, że mam na koncie uzdrowienie nie tylko swoich dolegliwości ale również bliskich mi osób np. zniknęły migdałki u siostrzeńca. Dziękuję Aronku :)

Aneta z Krakowa

Kiedy byłam w bardzo trudnej dla mnie sytuacji życiowej jego przekaz w nagraniach, energia, słowa zmieniły moja świadomość. Byłam na skraju załamania  chciałam popełnić samobójstwo. To jego  filmy i jego słowa przekonały mnie, że warto żyć i zaakceptować rzeczywistość. Dziękuję jeszcze raz :)

Anna Dąbrowska

Po dwudniowych warsztatach u Arona ustąpiły wszystkie moje dolegliwości zdrowotne. Ustąpiła rwa kulszowa i ból biodra, a wcale o to nie prosiłam. Prosiłam tylko ogólnie o zdrowie.

Agnieszka Warszawa

Aronie dzięki twoim filmikom i byciu na warsztatach zmieniło się moje życie inaczej patrzę i spostrzegam to co mnie otacza  jestem wdzięczna za każdy dzień .Każda sekunda życia to ciągła praca nad sobą

Michał Ziętkiewicz

Na początku 2018 roku znalazłem kanał Aron jasnowidz. Poznałem wtedy też medytację i zaczęła się magia. Choroby ustępowały. Wiara, miłość wzrastały. Dziś kocham siebie, życie i wszystko co mnie otacza. Dziś każdy oddech jest dla mnie cudem .

Anna Libiąż

Dziękie Aronowi poznałam medytacje. Moje życie nabrało zupełnie innego koloru. Moja praca, związek, zdrowie zmieniło się na lepsze. Dziękuje

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o platformie